Stal Mielec - Jagiellonia, wynik spotkania: 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Mielec a Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-03 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec i Jagiellonia.

Gole strzelali: Jesús Imaz 3' 0-1 Marc Gual M. Mak 50' 1-1 P. Żyra

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 57' Kamil Kruk 84'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 19' Michal Sáček 34' Aurelien Nguiamba 75' Miłosz Matysik 80'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce a Jagiellonia z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Warta Poznań.

Coraz częściej liczni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Piotr Wlazło Taras Romanczuk nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie natrafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska męczą. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Stal Mielec i Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.