Spotkanie Jagiellonia kontra Wisla Krakow, wynik 3-1

Jagiellonia kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 3-1. Dnia 2021-11-20 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Jagiellonia a Wisla Krakow.

Pierwsza część spotkania między Jagiellonia a Wisla Krakow zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: B. Augustyn 41' 1-0 M. Pospíšil S. Szota 45' 1-1 T. Přikryl 59' 2-1 B. Nastić M. Żyro 87' 3-1 K. Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Kacper Tabis 17' Błażej Augustyn 24' Fedor Černych 34' Bojan Nastić 54' Bogdan Țîru 76'

Żółte kartki Wisla Krakow: Mateusz Młyński 67' Felicio Brown Forbes 79' Dawid Szot 85'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 9'

Główny arbiter spotkania to S. Marciniak. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Jagiellonia zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Lechia Gdansk a Wisla Krakow z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Warta Poznań.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców zespoły futbolowe i zawodnicy jak Kacper Tabis Mateusz Młyński raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom wiele przeżyć. Często natrafiamy na niezwykłe asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Jagiellonia i Wisla Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.