Jagiellonia kontra Gornik Zabrze, wynik meczu: 2-1

Jagiellonia kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia a Gornik Zabrze zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-03-11 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Jagiellonia a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Ł. Podolski 24' 0-1 D. Yokota Nené 27' 1-1 B. Wdowik Marc Gual 45' 2-1

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Pazdan 62' Taras Romanczuk 66' Pawel Olszewski 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Anthony van den Hurk 34' Erik Janža 42'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Lechia Gdansk natomiast Gornik Zabrze z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi interesujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Michał Pazdan Anthony van den Hurk nierzadko zaserwowały własnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki nużące. Systematycznie obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Jagiellonia oraz Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.