Korona Kielce vs Jagiellonia, wynik spotkania: 2-1

Korona Kielce vs Jagiellonia, wynik końcowy 2-1. W dniu 2023-04-15 15:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Korona Kielce a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Korona Kielce i Jagiellonia wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Jesús Imaz 36' 0-1 Izrael Puerto D. Zator 79' 1-1 M. Briceag E. Shikavka 90' 2-1 D. Zator

Żółte kartki Korona Kielce:

Żółte kartki Jagiellonia: Marc Gual 45' Aurelien Nguiamba 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa natomiast Jagiellonia z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Marc Gual wielokrotnie gwarantują własnym kibicom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na przepiękne bramki i asysty, ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki między graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Korona Kielce i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Suzuki Arena.