Dnia 2022-07-16 15:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Jagiellonia oraz Piast Gliwice zakończone wynikiem 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Jagiellonia a Piast Gliwice wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Zmierzyły się Jagiellonia oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: Jesús Imaz 29' 1-0 A. Trubeha M. Kowalski 90' 2-0 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 70' Martin Pospisil 74' Marc Gual 75' Bogdan Țîru 86'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 18' Tomáš Huk 58' Michael Ameyaw 84'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia spotkania to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Jesús Imaz Michał Chrapek nader często zapewniły fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania statyczne. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, nieczyste faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych orazprzeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Jagiellonia oraz Piast Gliwice jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.