Spotkanie Slask Wroclaw vs Jagiellonia zakończone wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Slask Wroclaw i Jagiellonia wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-11-05 19:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Slask Wroclaw a Jagiellonia.

Gole strzelali: Erik Expósito 45' 1-0 K. Mączyński T. Přikryl 54' 1-1 A. Łyszczarz 82' 2-1 M. Zylla Jesús Imaz 90' 2-2 B. Nastić

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 64'

Żółte kartki Jagiellonia: Izrael Puerto 27' Bartosz Kwiecień 29' Bartosz Bida 34'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania to Jaroslaw Przybyl, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Górnik Łęczna.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Wojciech Golla Izrael Puerto wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne bramki i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami zdarzają się nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że potyczki nas męczą. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Slask Wroclaw i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.