Mecz Jagiellonia vs Stal Mielec, wynik końcowy 4-0

W ramach 14. kolejki Ekstraklasy doszło do spotkania pomiędzy Jagiellonią a Stalą Mielec na Stadionie Miejskim. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 4-0. Już na przerwę Jagiellonia prowadziła 2-0. Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak z Polski.

Relacja z meczu Jagiellonia - Stal Mielec

Wczoraj, na Stadionie Miejskim, odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Jagiellonii i Stali Mielec. Spotkanie to miało miejsce w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

Od samego początku gospodarze, Jagiellonia, narzucili wysokie tempo gry, co zaowocowało pierwszą bramką już w 19. minucie. K. Hansen, wykorzystując asystę D. Marczuka, wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0.

Niewiele trwało zanim Jagiellonia podwyższyła prowadzenie. W 23. minucie B. Wdowik wpakował piłkę do bramki rywali, ustalając wynik na 2-0 przed przerwą.

Druga połowa to ciągłe natarcie Jagiellonii, która utrzymywała przewagę nad drużyną Stali Mielec. Efektem tego było kolejne dwie bramki zdobyte przez gospodarzy. M. Matras trafił do siatki w 79. minucie, a cztery minuty później B. Wdowik zdobył swojego drugiego gola w meczu, ustalając wynik na 4-0 dla Jagiellonii.

Po meczu trenerzy obu drużyn byli zadowoleni z efektów pracy swoich zawodników, jednak to Jagiellonia wyszła zwycięsko z tego starcia, prezentując widowiskową i skuteczną grę.

Warto zaznaczyć, że sędzią tego spotkania był Szymon Marciniak, którego profesjonalne podejście do prowadzenia meczu zasługuje na uznanie.

W kolejnych meczach Jagiellonia zmierzy się z Resovią Rzeszów, Koroną Kielce oraz Piastem Gliwice, natomiast Stal Mielec będzie konfrontować się z Garbarnią Kraków, Górnikiem Zabrze oraz Pogonią Szczecin.