Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-02-19 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Jagiellonia i Cracovia Krakow - 0-0

Jagiellonia - Cracovia Krakow, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia i Cracovia Krakow zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-02-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Jagiellonia a Cracovia Krakow.

Gole strzelali:

Żółte kartki Jagiellonia: Karol Struski 85'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 73' Karol Knap 82'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Jagiellonia stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Wisla Plock. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Pogon Szczecin.

Dzisiaj liczni kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Karol Struski Mathias Hebo Rasmussen bardzo często zapewniły fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, że są to mecze usypiające. Stale zdarzają się idealne asysty i gole, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia i Cracovia Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.