Mecz Zaglebie Lubin - Jagiellonia, wynik 0-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Lubin a Jagiellonia zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-10-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: Jesús Imaz 53' 0-1 Tomas Prikryl

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Jagiellonia: Tomas Prikryl 27'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Lubin stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze a Jagiellonia z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Piast Gliwice.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Tomas Prikryl raz za razem zapewniają wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Regularnie obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Zaglebie Lubin i Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.