Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik spotkania 1-1

Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik 1-1. Dnia 2022-08-26 16:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze i Jagiellonia wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Jesús Imaz 45' 0-1 B. Bida E. Janža 89' 1-1 A. Paluszek

Żółte kartki Gornik Zabrze: Rafał Janicki 4' Aleksander Paluszek 50' Mateusz Cholewiak 65' Dani Pacheco 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 54' Bojan Nastić 62' Bogdan Țîru 65'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Piast Gliwice a Jagiellonia podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Rafał Janicki Jesús Imaz częstokroć zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Wielokrotnie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, książkowe gole czy asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Gornik Zabrze i Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.