Na obiekcie Stadion Energa Gdańsk dnia 2021-12-11 19:00 odbył się mecz między Lechia Gdansk i Jagiellonia zakończony wynikiem 1-2

Lechia Gdansk - Jagiellonia 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk oraz Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-12-11 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Jagiellonia.

Gole strzelali: Taras Romanczuk 35' 0-1 Flávio Paixão 45' 1-1 Bartosz Bida 54' 1-2 Tomas Prikryl

Żółte kartki Lechia Gdansk: Rafał Pietrzak 48' Jarosław Kubicki 54' Jakub Kaluzinski 89'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 10' Tomas Prikryl 75'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Cracovia Krakow a Jagiellonia z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Rafał Pietrzak Taras Romanczuk nierzadko zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, spektakularne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Lechia Gdansk oraz Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.