Mecz Lech Poznan kontra Jagiellonia, wynik końcowy 3-0

Lech Poznan kontra Jagiellonia wynik 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan a Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-03-19 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Lech Poznan a Jagiellonia.

Gole strzelali: M. Ishak 47' 1-0 J. Karlström João Amaral 53' 2-0 J. Kamiński D. Kownacki 72' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Marchwiński 80'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 56' Miłosz Matysik 79'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu to Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ciekawe starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Filip Marchwiński Taras Romanczuk nieustannie zapewniają wyborowym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Stale obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Lech Poznan i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Poznań.