Spotkanie Cracovia Krakow vs Jagiellonia, wynik końcowy 1-0

Cracovia Krakow vs Jagiellonia, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Jagiellonia wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Cracovia Krakow a Jagiellonia.

Gole strzelali: M. Rodin 77' 1-0 Y. Konoplyanka

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 7' David Jablonsky 48' Patryk Makuch 90' Karol Knap 90'

Żółte kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Jagiellonia: Mateusz Kowalski 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Jagiellonia z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Widzew Łódź.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Michal Siplak stale sprawiają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania nas męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, książkowe bramki i asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Cracovia Krakow i Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.