Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-08-19 18:00 odbył się mecz Ruch Chorzów vs Jagiellonia zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2023-08-19 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Ruch Chorzów a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Ruch Chorzów a Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Nené 84' 0-1 B. Wdowik

Żółte kartki Ruch Chorzów: Dominik Steczyk 28' Przemysław Szur 59' Mateusz Bartolewski 66' Tomasz Wójtowicz 88' Michal Feliks 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Jarosław Kubicki 25' Wojciech Łaski 78' Tomasz Kupisz 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Radomiak Radom.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Dominik Steczyk Jarosław Kubicki wielokrotnie zagwarantowały własnym kibicom wiele wrażeń. Walki między graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania nudzą. Zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty oraz bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Ruch Chorzów i Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.