Dnia 2021-09-11 15:30 miał miejsce mecz Jagiellonia kontra Stal Mielec - wynik 1-1

Jagiellonia kontra Stal Mielec wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia i Stal Mielec wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-09-11 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Jagiellonia a Stal Mielec.

Gole strzelali: J. De Amo 12' 0-1 M. Mak I. Puerto 21' 1-1 M. Pospisil

Żółte kartki Jagiellonia: B. Augustyn 65' K. Struski 72' K. Toporkiewicz 90'

Żółte kartki Stal Mielec: K. Getinger 57' M. Mak 73' G. Tomasiewicz 90'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu to K. Jakubik. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Lech Poznan a Stal Mielec zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Radomiak Radom.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak B. Augustyn K. Getinger wielokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska nas nudzą. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Jagiellonia i Stal Mielec oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.