Mecz Jagiellonia - Lech Poznan zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-11-12 16:30

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jagiellonia a Lech Poznan wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-12 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Jagiellonia i Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Ishak 45' 0-1 R. Murawski M. Skrzypczak 45' 1-1 Jesús Imaz F. Szymczak 90' 1-2 M. Ishak

Żółte kartki Jagiellonia: Wojciech Łaski 38' Nené 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 25' Alan Czerwiński 53'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Miedz Legnica.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Wojciech Łaski Michał Skóraś raz za razem zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Bardzo często zdarzają się bezwzględne faule, wspaniałe asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Jagiellonia i Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.