Back to Top

Jagiellonia vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 1-3

Jagiellonia kontra Cracovia Krakow, wynik spotkania - 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Jagiellonia i Cracovia Krakow zakończył się zwycięstwem gości ze stolicą Małopolski. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostatecznie Cracovia Krakow wygrała 3-1, mimo że wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację (1-2). Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak to goście wyszli z boiska zwycięsko po efektywnej drugiej połowie. Spotkanie to na pewno na długo pozostanie w pamięci kibiców obu klubów oraz wszystkich miłośników Ekstraklasy.

Mecz Legia Warszawa kontra Jagiellonia, wynik końcowy 1-1

Legia Warszawa vs Jagiellonia, wynik meczu 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, zakończyło się remisem 1-1. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale goście zdołali wyrównać, dzięki czemu obie drużyny podzieliły się punktami w 27. kolejce Ekstraklasy.

Jagiellonia vs Slask Wroclaw 3-1

Spotkanie pomiędzy Jagiellonia i Slask Wroclaw na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-03-08 19:30 - 3-1

W niedzielnym starciu dwóch drużyn Ekstraklasy Jagiellonia podejmowała na własnym boisku ekipę Śląska Wrocław. Spotkanie to odbyło się trzy dni temu, 8 marca o godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim. Gospodarze zdominowali rywali już w pierwszej połowie, zdobywając trzy bramki zanim zakończyła się pierwsza część meczu. Jakie emocje zgotowała nam druga połowa? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Jagiellonia - Lech Poznan, wynik końcowy 1-2

Mecz Jagiellonia vs Lech Poznan, wynik końcowy 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Jagiellonia i Lech Poznań w ramach 21. kolejki Ekstraklasy zakończył się zwycięstwem gości 2-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, było pełne emocji i dynamicznej gry. Już w pierwszej połowie Lech Poznań objął prowadzenie 2-0, a mimo starań Jagiellonii, ta zdołała zdobyć tylko jednego gola. Kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć widowiskowe starcie, które dostarczyło wiele niezapomnianych momentów.

Warta Poznań kontra Jagiellonia 1-2

Dnia 2023-12-01 17:00 na stadionie Stadion Respect Energy miało miejsce spotkanie Warta Poznań - Jagiellonia zakończone wynikiem 1-2

Warta Poznań podejmowała Jagiellonię na swoim stadionie Respect Energy w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości, której udało się pokonać gospodarzy wynikiem 2-1. Przerwa zakończyła się remisem 1-1, jednak w drugiej połowie Jagiellonia zdołała strzelić bramkę, która zadecydowała o losach spotkania.

Mecz Jagiellonia - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 6-0

Jagiellonia kontra ŁKS Łódź, wynik spotkania: 6-0

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do starcia pomiędzy drużynami Jagiellonii i ŁKS Łódź na Stadionie Miejskim. Mecz zakończył się imponującym zwycięstwem 6-0 na korzyść Jagiellonii, która kontrolowała grę od pierwszego gwizdka. Wynik na przerwę to 2-0, a mecz odbył się 2 dni temu o godzinie 14:00, 30 marca 2024 roku.

Mecz Gornik Zabrze kontra Jagiellonia 2-1

Mecz Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik 2-1

W minioną środę na stadionie im. Ernesta Pohla odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia. Po emocjonujących 90 minutach gry to drużyna Gornika Zabrze wyszła zwycięsko z boiska, pokonując rywali wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Gornika Zabrze. Mecz ten odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, będąc częścią 23. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Widzew Łódź - Jagiellonia, wynik 1-3

Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie Widzew Łódź - Jagiellonia - 1-3

W minioną sobotę, na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź, odbył się zacięty mecz pomiędzy miejscowym Widzewem a drużyną Jagiellonii. Spotkanie to było częścią 20. kolejki Ekstraklasy i przyniosło wiele emocji zarówno kibicom na trybunach, jak i tym przed telewizorami. Ostatecznie to goście z Białegostoku cieszyli się ze zwycięstwa, pokonując gospodarzy wynikiem 1-3. Mecz ten z pewnością pozostanie w pamięci fanów obu drużyn na długo.

Mecz Radomiak Radom - Jagiellonia zakończony wynikiem 0-2

Spotkanie Radomiak Radom - Jagiellonia dnia 2024-03-16 14:00: 0-2

W minioną środę na Stadionie im. Braci Czachorów odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Jagiellonia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:0. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę drużyny Jagiellonii, a ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Mecz ten odbył się 2 dni temu o godzinie 14:00 w ramach 25. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Jagiellonia vs Ruch Chorzów wynik spotkania 1-1

Spotkanie Jagiellonia kontra Ruch Chorzów na stadionie Stadion Miejski dnia 2024-02-24 14:00 - wynik końcowy 1-1

W minioną sobotę na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Jagiellonii i Ruchu Chorzów w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Obie ekipy dały z siebie wszystko, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że goście prowadzili po pierwszej połowie 0-1. Kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Korona Kielce - Jagiellonia zakończony wynikiem 2-2

Korona Kielce kontra Jagiellonia, wynik spotkania 2-2

W emocjonującym meczu Ekstraklasy, drużyny Korony Kielce i Jagiellonii zremisowały ze sobą 2-2. Spotkanie, które odbyło się w Suzuki Arenie, dostarczyło kibicom wiele widowiskowych momentów. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Korony 1-0, jednak druga połowa przyniosła zaciętą walkę, która zakończyła się podziałem punktów. Niezwykle wyrównane spotkanie było doskonałą rozgrzewką przed kolejnymi emocjami, jakie czekają nas w tej sezonie Ekstraklasy.