Back to Top

Mecz Radomiak Radom - Jagiellonia zakończony wynikiem 0-2

Spotkanie Radomiak Radom - Jagiellonia dnia 2024-03-16 14:00: 0-2

W minioną środę na Stadionie im. Braci Czachorów odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Jagiellonia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:0. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę drużyny Jagiellonii, a ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Mecz ten odbył się 2 dni temu o godzinie 14:00 w ramach 25. kolejki Ekstraklasy.

Jagiellonia vs Slask Wroclaw 3-1

Spotkanie pomiędzy Jagiellonia i Slask Wroclaw na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-03-08 19:30 - 3-1

W niedzielnym starciu dwóch drużyn Ekstraklasy Jagiellonia podejmowała na własnym boisku ekipę Śląska Wrocław. Spotkanie to odbyło się trzy dni temu, 8 marca o godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim. Gospodarze zdominowali rywali już w pierwszej połowie, zdobywając trzy bramki zanim zakończyła się pierwsza część meczu. Jakie emocje zgotowała nam druga połowa? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Jagiellonia - Lech Poznan, wynik końcowy 1-2

Mecz Jagiellonia vs Lech Poznan, wynik końcowy 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Jagiellonia i Lech Poznań w ramach 21. kolejki Ekstraklasy zakończył się zwycięstwem gości 2-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim, było pełne emocji i dynamicznej gry. Już w pierwszej połowie Lech Poznań objął prowadzenie 2-0, a mimo starań Jagiellonii, ta zdołała zdobyć tylko jednego gola. Kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć widowiskowe starcie, które dostarczyło wiele niezapomnianych momentów.

Warta Poznań kontra Jagiellonia 1-2

Dnia 2023-12-01 17:00 na stadionie Stadion Respect Energy miało miejsce spotkanie Warta Poznań - Jagiellonia zakończone wynikiem 1-2

Warta Poznań podejmowała Jagiellonię na swoim stadionie Respect Energy w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości, której udało się pokonać gospodarzy wynikiem 2-1. Przerwa zakończyła się remisem 1-1, jednak w drugiej połowie Jagiellonia zdołała strzelić bramkę, która zadecydowała o losach spotkania.

Mecz pomiędzy Jagiellonia kontra Stal Mielec, wynik 4-0

Mecz Jagiellonia vs Stal Mielec, wynik końcowy 4-0

W ramach 14. kolejki Ekstraklasy doszło do spotkania pomiędzy Jagiellonią a Stalą Mielec na Stadionie Miejskim. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 4-0. Już na przerwę Jagiellonia prowadziła 2-0. Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak z Polski.

Mecz Gornik Zabrze kontra Jagiellonia 2-1

Mecz Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik 2-1

W minioną środę na stadionie im. Ernesta Pohla odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia. Po emocjonujących 90 minutach gry to drużyna Gornika Zabrze wyszła zwycięsko z boiska, pokonując rywali wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Gornika Zabrze. Mecz ten odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, będąc częścią 23. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Widzew Łódź - Jagiellonia, wynik 1-3

Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie Widzew Łódź - Jagiellonia - 1-3

W minioną sobotę, na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź, odbył się zacięty mecz pomiędzy miejscowym Widzewem a drużyną Jagiellonii. Spotkanie to było częścią 20. kolejki Ekstraklasy i przyniosło wiele emocji zarówno kibicom na trybunach, jak i tym przed telewizorami. Ostatecznie to goście z Białegostoku cieszyli się ze zwycięstwa, pokonując gospodarzy wynikiem 1-3. Mecz ten z pewnością pozostanie w pamięci fanów obu drużyn na długo.

Mecz Lech Poznan vs Jagiellonia, wynik końcowy 3-3

Na stadionie Enea Stadion miało miejsce spotkanie między Lech Poznan oraz Jagiellonia: wynik końcowy 3-3

W emocjonującym meczu Ekstraklasy doszło do zaciętej rywalizacji pomiędzy drużynami Lech Poznań i Jagiellonia Białystok. Spotkanie rozgrywane na Enea Stadion dostarczyło kibicom wielu powodów do radości. Ostatecznie, po wyrównanej walce, padł remis 3-3. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy prowadzili 2-0 na przerwę. W drugiej części spotkania goście zdołali jednak odrobić straty i doprowadzić do remisu. Mecz sędziował Damian Sylwestrzak z Polski.+

Mecz Jagiellonia vs Ruch Chorzów wynik spotkania 1-1

Spotkanie Jagiellonia kontra Ruch Chorzów na stadionie Stadion Miejski dnia 2024-02-24 14:00 - wynik końcowy 1-1

W minioną sobotę na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Jagiellonii i Ruchu Chorzów w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Obie ekipy dały z siebie wszystko, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że goście prowadzili po pierwszej połowie 0-1. Kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Korona Kielce - Jagiellonia zakończony wynikiem 2-2

Korona Kielce kontra Jagiellonia, wynik spotkania 2-2

W emocjonującym meczu Ekstraklasy, drużyny Korony Kielce i Jagiellonii zremisowały ze sobą 2-2. Spotkanie, które odbyło się w Suzuki Arenie, dostarczyło kibicom wiele widowiskowych momentów. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Korony 1-0, jednak druga połowa przyniosła zaciętą walkę, która zakończyła się podziałem punktów. Niezwykle wyrównane spotkanie było doskonałą rozgrzewką przed kolejnymi emocjami, jakie czekają nas w tej sezonie Ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Pogon Szczecin - Jagiellonia 2-1

Spotkanie między Pogon Szczecin i Jagiellonia na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera: wynik 2-1

W emocjonującym meczu Ekstraklasy drużyny Pogon Szczecin i Jagiellonia spotkały się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Od pierwszego gwizdka sędziego Piotra Lasyka, obie ekipy prezentowały wysoki poziom futbolu. Wynik na przerwę wskazywał na równorzędność sił, gdyż obie drużyny zdobyły po jednym golu. Ostatecznie Pogon Szczecin odniosła zwycięstwo, pokonując Jagiellonię 2-1. Mecz dostarczył wielu emocji zarówno kibicom na stadionie, jak i przed telewizorami. Teraz czas na analizę tego widowiska na naszym serwisie sportowym.