Mecz pomiędzy Jagiellonia oraz Warta Poznań zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Stadion Miejski

Dnia 2023-04-29 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Jagiellonia a Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Marc Gual 9' 1-0 B. Wdowik D. Szymonowicz 17' 2-0 Nené 31' 3-0 Marc Gual S. Savić 81' 3-1 K. Szmyt

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 22' Aurelien Nguiamba 88'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 28' Niilo Mäenpää 60'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow natomiast Warta Poznań z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Piast Gliwice.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Nené Jakub Kiełb nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, widowiskowe bramki i asysty dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Jagiellonia i Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.