Jagiellonia vs Wisla Plock, wynik meczu - 1-1

Dnia 2022-10-07 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia i Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między Jagiellonia oraz Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Davo 34' 0-1 D. Rasak Jesús Imaz 65' 1-1

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 18' Izrael Puerto 87'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 15' Jakub Rzeźniczak 55'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stawi czoła Lechia Zielona Góra, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Wisla Plock z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Stal Mielec.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Bogdan Țîru Anton Krivotsyuk raz za razem sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy przepiękne bramki czy asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Jagiellonia oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.