Mecz Jagiellonia vs Stal Mielec zakończony wynikiem 4-0 na stadionie Stadion Miejski

Jagiellonia vs Stal Mielec, wynik 4-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Jagiellonia a Stal Mielec wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2022-09-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Jagiellonia a Stal Mielec.

Gole strzelali: Jesús Imaz 32' 1-0 Marc Gual 37' 2-0 Marc Gual 40' 3-0 Jesús Imaz Jesús Imaz 65' 4-0 F. Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 29' Miłosz Matysik 63'

Żółte kartki Stal Mielec: David Poreba 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Musial, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Jagiellonia zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Warta Poznań. Kolejno natomiast Stal Mielec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Taras Romanczuk David Poreba niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Potyczki między piłkarzami zdarzają się zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Zdarzają się ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Jagiellonia oraz Stal Mielec oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.