Spotkanie Zaglebie Lubin - Jagiellonia zakończone wynikiem 1-1

Zaglebie Lubin - Jagiellonia, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Lubin a Jagiellonia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-09-04 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin i Jagiellonia.

Gole strzelali: Tomasz Makowski 59' 1-0 Guram Giorbelidze Maciej Bortniczuk 85' 1-1 Nené

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Gornik Zabrze natomiast Jagiellonia zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Korona Kielce.

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo nierzadko zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania nużące. Obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.