Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Jagiellonia i Radomiak Radom - wynik końcowy 1-2

Jagiellonia kontra Radomiak Radom 1-2. W dniu 2022-08-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Jagiellonia a Radomiak Radom.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jagiellonia oraz Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Marc Gual 12' 1-0 O. Wojciechowski Filipe Nascimento 63' 1-1 Maurides 90' 1-2 Leândro

Żółte kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 23' Jesús Imaz 30' Mateusz Skrzypczak 44' Bogdan Țîru 62'

Żółte kartki Radomiak Radom: Filipe Nascimento 24' Luís Machado 45' Roberto Alves 45'

Czerwone kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 44' Andrzej Trubeha 69'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Jagiellonia zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Korona Kielce.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Mateusz Skrzypczak Filipe Nascimento często zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania nudne. Systematycznie natrafiamy na bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich znanych drużyn jak Jagiellonia oraz Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.