Pogon Szczecin vs Jagiellonia, wynik meczu 1-0

Dnia 2022-07-31 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogon Szczecin oraz Jagiellonia wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: P. Almqvist 8' 1-0

Żółte kartki Pogon Szczecin: Sebastian Kowalczyk 78' Dante Stipica 90' Mariusz Fornalczyk 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 75'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu - Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa natomiast Jagiellonia zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Sebastian Kowalczyk Nené często zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, wyśmienite gole oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami są zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze przynudzają. Gorąco zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.