Dnia 2022-07-22 18:30 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz Jagiellonia vs Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-2

Jagiellonia vs Widzew Łódź 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia a Widzew Łódź zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-07-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 2 pomiędzy Jagiellonia a Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawłowski 72' 0-1 Jordi Sánchez 84' 0-2 D. Kun

Żółte kartki Jagiellonia: T. Prikryl 8'

Żółte kartki Widzew Łódź: K. Hansen 83' D. Kun 87'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak T. Prikryl K. Hansen systematycznie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych przeżyć. Regularnie obserwujemy bezlitosne faule, niezwykłe asysty czy gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zajadłe, rzadko zdarza się, iż widowiska nudzą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Jagiellonia i Widzew Łódź i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.