Dnia 2022-05-13 18:30 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie między Jagiellonia i Legia Warszawa zakończone wynikiem 2-2

Jagiellonia - Legia Warszawa wynik 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Jagiellonia a Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-05-13 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Jagiellonia i Legia Warszawa.

Gole strzelali: Izrael Puerto 48' 1-0 M. Pazdan T. Pekhart 70' 1-1 B. Slisz Jesús Imaz 76' 2-1 M. Pazdan 85' 2-2

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 45' Jesús Imaz 75'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Hołownia 45' Jurgen Çelhaka 56' Josué 75' Igor Kharatin 82'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i . Kolejno natomiast Legia Warszawa podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów z entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Bogdan Țîru Mateusz Hołownia wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami z ligi są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że mecze nudzą kibica. Regularnie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyśmienite gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazoglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Jagiellonia oraz Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.