Wisla Krakow - Jagiellonia, wynik spotkania 0-0

Wisla Krakow - Jagiellonia zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-05-07 18:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Jagiellonia.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 33' Diego Santos Carioca 41' Kacper Tabiś 49'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Legia Warszawa a Jagiellonia z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Bojan Nastić nieprzerwanie zapewniają swoim kibicom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami bywają zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Regularnie natrafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Wisla Krakow i Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.