Mecz pomiędzy Radomiak Radom i Jagiellonia zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-04-11 16:00 na obiekcie Stadion Radomiaka Radom

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radomiak Radom a Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-04-11 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Radomiaka Radom rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Radomiak Radom a Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Abramowicz 44' 1-0 K. Angielski 60' 2-0 Maurides Diego Carioca 62' 2-1 B. Wdowik Marc Gual 67' 2-2 M. Matysik

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 49' Michał Pazdan 50'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Radomiak Radom zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin a Jagiellonia z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Krakow.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Taras Romanczuk nierzadko zaserwowały swoim wiernym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Trafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Radomiak Radom oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Radomiaka Radom.