Mecz pomiędzy Jagiellonia i Warta Poznań dnia 2022-02-27 11:30 - 1-1

Dnia 2022-02-27 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Jagiellonia a Warta Poznań.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jagiellonia a Warta Poznań zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Frank Castañeda 63' 0-1 Tomas Prikryl 65' 1-1 Karol Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Zlatan Alomerović 42' Karol Struski 73'

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 23' Mateusz Kupczak 37' Jan Grzesik 69'

Czerwone kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 24'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania - Damian Kos, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan a Warta Poznań z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Zlatan Alomerović Michał Kopczyński stale serwują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Interesujące zmagania pomiędzy graczami ligowymi są niezwykle zażarte, nie często bywa, iż mecze nas nudzą. Stale zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Jagiellonia oraz Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.