Na obiekcie Arena Zabrze odbyło się spotkanie między Gornik Zabrze oraz Jagiellonia: 1-2

Gornik Zabrze vs Jagiellonia 1-2.

Pierwsza połowa spotkania między Gornik Zabrze a Jagiellonia zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-02-14 17:00 na stadionie Arena Zabrze odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Gornik Zabrze a Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Krawczyk 35' 1-0 R. Dadok T. Přikryl 66' 1-1 B. Țîru K. Struski 90' 1-2 T. Přikryl

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 88'

Żółte kartki Jagiellonia: Pawel Olszewski 45'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Wisla Plock.

Oddani fani śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. Erik Janža Pawel Olszewski nierzadko zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się idealne bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Niesamowite zmagania między zawodnikami są bardzo zażarte, rzadko bywa, że zmagania nudzą. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak Gornik Zabrze i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Arena Zabrze.