Na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie między Jagiellonia i Górnik Łęczna zakończone wynikiem 1-2

 

Pierwsza połowa spotkania między Jagiellonia a Górnik Łęczna zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-04 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Jagiellonia i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: D. Gąska 1' 0-1 J. Eyenga-Lokilo D. Gąska 29' 0-2 Izrael Puerto 81' 1-2 M. Pospíšil

Żółte kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 89' Michał Pazdan 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Jagiellonia stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Nieciecza a Górnik Łęczna z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Błażej Augustyn Szymon Drewniak nieraz zaserwowały swoim wiernym kibicom wiele emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Ustawicznie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Jagiellonia i Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.